Értékesítő

Magyar hátterű német munkaerőkölcsönző társaság keres csapata bővítésére

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat

Feladatok:

  • Potenciális partnerek felkutatása, saját ügyfélkör kialakítása
  • A már meglévő ügyfelekkel való aktív, bevételorientált, napi kapcsolattartás
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása és nyomon követése a partnereknél
  • Szerződések előkészítése, azok tartalmának egyeztetése a társosztályokkal
  • Heti és időszaki riportok precíz, pontos elkészítése
  • A cég jó hírének építése, annak megőrzése, érdekeinek lojális képviselete

Elvárások:

  • 2-3 éves tapasztalat munkaerőkölcsönzésben vagy értékesítésében
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség NÉMET és magyar nyelven
  • Elkötelezett és siker vezérelt egyéniség
  • Kitartó, lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló helyzetfelismerő képesség, kreativitás, jó szervezőképesség
  • Felsőfokú gazdasági, HR vagy műszaki végzettség előny, de nem feltétel
  • Hajlandóság rendszeres külföldi utazásokra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix, plusz teljesítményarányos, EURO-ban folyósított jövedelem
  • Alapbér és teljesítmény függő mozgóbér
  • Cégautó, magán használati lehetőséggel
  • Céges telefon, laptop
  • A munkaidő szabad beosztásának a lehetősége az eredmény elvárások teljesítése mellett
  • Rendszeres, a cég által finanszírozott külföldi utazási lehetőség.

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, rendszeres külszolgálattal.

Leendő kollégánk munkájára elsősorba a következő területeken számítunk:

  • fémipar
  • építőipar
  • csomagküldő szolgáltatást végző társaságok
  • gyártó és összeszerelő üzemek
  • egészségügy
  • takarítás

A fenti szektorokban szerzett ismeretek, kapcsolatok szintén előnyt jelentenek.

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és német nyelvű motivációs levéllel a hr@pointb.hu e-mail címen lehet 2020. május 31.-ig.

Értékesítő

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time, Freelancer
2 years
High school

Published on 12.06.2020