Értékesítő

Soroksári Áruházunk osztályára

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársakat keresünk

Piacvezető cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk  osztályaira további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladata:

  • Egyedi kollekciós termékeink magas színvonalú értékesítése
  • Vevőink udvarias, professzionális kiszolgálása, értékesítés, szaktanácsadás

Elvárásaink:

  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Szakmai tapasztalat, és termékismeret elsajátítása
  • Beérkező áru lepakolása, felárazása, helyre pakolása
  • Készletnyilvántartások vezetése
  • Eladott áru összekészítése, az adott divízió rendben tartása, felügyelése
  • Precíz munkavégzés
  • Leltározásban való közreműködés
  • Technikai eszközök (pl. szőnyegszegő gép) működésének elsajátítása, valamint használata

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, csapatszellem
  • Továbbképzések, oktatások
  • Versenyképes fizetés és további juttatások (mozgóbér, vásárlói elégedettség általi juttatás)
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Fejlődési és elörelépési lehetőség
  • Szakmai tapasztalat
  • Családias, barátságos légkör

Előnyök:

  • Számítógépes ismeretek
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs és Értékesítési tréningen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, szociális és empatikus beállítottság
  • Pozitív életszemlélet
  • Csapatmunkában való részvétel

Kereseti lehetőség:

  • Próbaidő és tanuló időszak alatt havi nettó fizetés: 170000 Ft + 40000 Ft (betanulástól függ)
  • Szaktudás megszerzése után nettó fizetés: 170000 Ft + 60000-130000 Ft jutalék alapon

Munkavégzés helye:
DIEGO SOROKSÁRI ÁRUHÁZA

1239 Budapest Bevásárló utca 4.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk fényképes önéletrajzzal!

Értékesítő

Sztárpadló Kft.
Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-02-10