Értékesítő

S.G.S. International Kft
Jöjjön és dolgozzon Nálunk Értékesítőként!

Nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő budapesti cég keres értékesítési területre megbízható, lelkiismeretes, precíz munkatársat hosszú távú együttműködésre.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

Új munkatársunk legfőbb feladata az értékesítési és marketing tevékenységünk adminisztratív támogatása és a vevői kapcsolattartás.

  • Külföldi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás telefonon, e-mailen és utazások keretein belül,
  • Megrendelések feldolgozása és nyomon követése,
  • Ajánlatok készítése,
  • Kapcsolattartás a vállalat társosztályaival (logisztika, raktár, pénzügy),
  • Kereskedelmi kimutatások, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Minimum egy idegen nyelv magas szintű ismerete az alábbiak közül: angol, német, orosz,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Rendszerezett gondolkodás,
  • Proaktivitás, elkötelezettség és kitartás,
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás, kiváló stressztűrő és problémamegoldó készség,
  • További idegen nyelv(ek) ismerete: angol, német, orosz, spanyol, olasz, francia…

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Külkereskedelemben szerzett munkatapasztalat,
  • Fogászati vagy fogtechnikai cégnél szerzett tapasztalat,
  • Gyógyszergyártó cégnél szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Multinacionális cégnél szerzett nemzetközi értékesítői munkatapasztalat.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és magára ismert, ne várjon – jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a megadott elérhetőségen bérigényének megjelölésével!

Értékesítő

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 19.03.2020