Értékesítő

Magyarország vezető lakásbiztosítója Komárom-Esztergom megyei irodáiba keres

ÉRTÉKESÍTŐT

Rád váró feladatok:

  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Értékesítési és állományápolási tervek teljesítése

Amit kínálunk:

  • Egyedi, versenyképes juttatási rendszer (bármennyit keresel, megduplázzuk a fizetésed!)
  • Hivatásindító támogatás, illetve bónuszok negyedévente
  • Multinacionális háttér
  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség
  • Rendszeres szakmai és képesség-fejesztő továbbképzések
  • Önálló és felelősségteljes munka

Elvárásaink:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Minimum középfokú végzettség (diploma előny)
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Ügyfélközpontúság

Amennyiben magadra ismertél, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

A munkavégzés helyszíne: Komárom-Esztergom megye

Értékesítő

Tatabánya, 2800 Magyarország
Esztergom
Komárom
Kisbér
Bicske, 2060 Magyarország
Komárom-Esztergom
Fejér
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-27