Értékesítési vezető

  • Új értékesítési területek fejlesztése
  • Értékesítési stratégia és éves terv kialakításában való aktív részvétel
  • Értékesítői rendszer összerakása, összhang megteremtése az értékesítési csatornák között
  • Új értékesítési csatornák fejlesztése
  • Értékesítői csapat fejlesztése és koordinálása
  • Értékesítési szervezet operatív irányítása,értékesítési tervszámok teljesítése
  • Piaci információk elemzése és beépítése a folyamatokba
  • Stratégiai partnerek kezelése
  • Vevőkapcsolatok fejlesztése
  • Akciós és egyedi árak kialakítása
  • Értékesítési adatok folyamatos figyelemmel kísérése, ezekről jelentések készítése
  • A vállalat képviselete szakmai rendezvényeken,kiállításokon

Elvárások / Requirements

  • Fejlődés-orientált szemlélet
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Vezetői tapasztalat ( értékesítés területén szerzett előnyt jelent)
  • Kiváló értékesítési-és tárgyalási készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal
  • Rugalmasság a sok utazás tekintetében

Amit nyújtunk / Benefits

  • Béren kívüli juttatások
  • Vásárlási kedvezmény a saját kiskereskedelmi üzletbe
  • Biztos vállalati háttér
  • Kulturált, szép munkakörnyezet

Győr
Full time

Published on 26.10.2021