ÉRTÉKESÍTÉSI TRÉNER

HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  • Tréning anyagok készítése, karbantartása, fejlesztése
  • Helyszíni értékesítési tréningek önálló lebonyolítása a szaküzletekben dolgozó értékesítőknek
  • A tréningen részt vett munkatársak értékelése, eredmény adminisztrálása, vizsgáztatása
  • Visszajelzés a tréningeken részt vett munkatársak vezetőinek, HR vezetőnek
  •  Éves tréning terv készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az értékesítési részleg munkavállalóival,  valamint teljes körű támogatásuk a képzés-fejlesztés területén

Szakmai elvárás

  •  Minimum 3 év oktatói és/vagy tréneri tapasztalat
  •  Magabiztos kommunikáció, türelem
  • Támogató, segítő hozzáállás
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerben való gondolkodás képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • Cafeteria, útiköltség támogatás
  • Korszerű munkaeszközök
  • Családias, összetartó munkakörnyezet

Hungary
Budapest
Pest
Vas
Fejér
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Zala
Nógrád megye
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Veszprém
Tolna
Somogy
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 09.07.2024