ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ Székesfehérvár

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Szakmai tanácsadás alapján ajánlatadás a vevőknek,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében, VAGY
  • Villanyszerelői végzettséggel PÁLYAKEZDŐ is lehetsz,
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyök:

  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:Székesfehérvár.
  • Munkaidő:HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG 07:00 órától 17:00 óráig.
  • Napi 8,5 óra munkaidő, napi kezdés időpontja munkatársakkal való egyeztetés alapján.
  • Hétvégi munkavégzés nincs.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Fejér
Full time

Published on 24.02.2021