Értékesítési műszaki tanácsadó

A KAMEX Group Kft. egy folyamatosan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú kisvállalat. Az indulásunk óta eltelt 12 év alatt tolóajtó vasalat termékeinkkel a bútor- és belsőépítészeti ipar meghatározó szereplőivé váltunk. Cégünket emberközpontú vállalati környezet, családias hangulat és fiatalos csapat jellemzi.

Kiemelt feladatunk a magyarországi belsőépítészeti piac megismertetése és megnyerése a kínálatunkban lévő számos kiemelkedő megoldással.

Dolgozz Te is Velünk! Légy a csapatunk tagja!

A KAMEX Group Kft.

munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Műszaki tanácsadás partnerek és érdeklődők részére
  • Vevői megrendelések szakmai ellenőrzése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás belsőépítészekkel, építészekkel
  • Műszaki rajzok és CAD állományok készítése
  • Üzletkötők műszaki támogatása

Elvárások

  • Belsőépítészeti vagy bútoripari vagy építészeti ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, vevőbarát hozzáállás, segítőkészség
  • Műszaki érzék, gyakorlatiasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság, lojalitás
  • CAD program ismerete

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Önálló munkavégzés, amely során kiteljesedhetsz
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
  • Változatos munka
  • Mobiltelefon, amit nem kell hazavinned
  • Rugalmas munkaidő túlórák nélkül
  • Versenyképes jövedelem
  • Emberközpontú vállalati környezet

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
  • Munkakezdés azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Zalaegerszeg
Zala
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 05.06.2020