Projektvezető / Építésvezető munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, Európában és Ausztráliában piacvezető, moduláris épületek bérbeadásával és értékesítésével foglalkozó vállalatunk 2011-ben kezdte meg működését Magyarországon.

Műszaki, építőipari ismertekkel rendelkező új projektvezető munkatársunk részese lehet lendületes növekedésünknek amihez hozzájárulását már nagyon várjuk.

Főbb feladatok:

  • Projektek lebonyolítása
  • Folyamatban lévő munkákhoz beszállítók, alvállalkozók keresése, versenyeztetés
  • Anyagigények kiszámolása
  • Szerződések előkészítése
  • Árajánlatok készítése
  • Utólagos költségelemzés
  • Műszaki egyeztetések a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, építésvezetőkkel
  • Munkafolyamatok összehangolása, helyszíni irányítás
  • Szerződésben, tervekben foglaltak betartása
  • Műszaki egyeztetés megrendelővel, alvállalkozóikkal
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó szakmai, minőségi és munkavédelmi előírások betartása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Célirányú végzettség (építésztechnikusi vagy építészmérnöki képesítés)
  • Építkezéseken betöltött szakmai tapasztalat
  • Építészeti tervrajzok, műszaki leírások értelmezése
  • Számítógép kezelése
  • Autocad program ismerete, kezelése
  • Munkatársakkal, ügyfelekkel való hatékony kommunikáció
  • Jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Építész vagy építőmérnöki képesítés
  • Több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bér nettó 350.000 forinttól + teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Céges autó saját használatra is
  • Laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye: Országos, budapesti bázissal

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 10.08.2020