Értékesítési munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, Európában és Ausztráliában piacvezető, moduláris épületek bérbeadásával és értékesítésével foglalkozó vállalatunk 2011-ben kezdte meg működését Magyarországon.

Műszaki, építőipari ismertekkel rendelkező új

értékesítési munkatársunk

részese lehet lendületes növekedésünknek amihez hozzájárulását már nagyon várjuk.

Főbb feladatok:

  • Már meglévő ügyfelek újbóli megkeresése, kapcsolatfelvétel, többletértékesítés számukra
  • Ügyféligények felmérése, megismerése, elemzése, tanácsadás, konkrét megoldási javaslatok kidolgozása
  • Projektek felkutatása, megismerése, kezelése
  • Ajánlatok készítése, tendereken való aktív közreműködés, beérkező ügyféligények kezelése
  • Aktivitások folyamatos rögzítése és kommunikáció a vállalati
    CRM-rendszerben
  • Együttműködés a társosztályokkal, irodai aktivitások támogatása
  • Piacfigyelés és versenytárs-elemzés, jelentési kötelezettségek
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Építőipari szektor ismerete
  • Műszaki ismeretek
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat szolgáltatás- és/vagy termékértékesítésben
  • Jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal
  • Prezentációs és tárgyalási technikák ismerete, hatékony alkalmazása az ügyfelekkel
  • Hatékony kommunikáció az ügyfelekkel és a kollégákkal
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bér nettó 350.000 forinttól + teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Céges autó saját használatra is
  • Laptop és mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség: Értékesítési vezető pozíció

Munkavégzés helye: Országos, budapesti vagy debreceni bázissal

ALGECO Kft.
Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés, 5630 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
2 years
Secondary school

Published on 2020-02-28