Értékesítési menedzser (Budapest, Pécs)

Az Aegon Magyarország kiemelt szerepet vállal a lakosság és a vállalati ügyfélkör minőségi kiszolgálásában. Büszkék vagyunk arra, hogy széles termékkörrel, teljes pénzügyi palettával, naprakész szaktudással várjuk ügyfeleinket.

Dinamikusan növekvő ügyféligényeinknek köszönhetően bővítjük csapatunkat, keressük azokat a rátermett, ambiciózus jelölteket, akik a fővárosban, illetve Baranya megyében

Értékesítési menedzserként

hozzájárulnak céljaink eléréséhez.

Főbb feladatok:

  • Értékesítési csapat fejlesztése és irányítása
  • Új munkatársak toborzása és betanítása
  • Értekezletek és tréningek tartása
  • Új, innovatív értékesítési ötletek megvalósítása
  • Ügyfeleink elégedettségének növelése
  • Értékesítési, ügyfélmegtartási és létszámtervek teljesítése
  • Közvetlen riportálási kötelezettség a Területi Igazgató felé

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális vállalat
  • Egyedi, versenyképes juttatási rendszer
  • Értékesítési célok teljesítéséhez kötött bónuszok
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Folyamatos szakmai és vezetői képzések
  • Szervezeten belüli karrier lehetőség
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Min. 1 év pénzügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Vállalkozói-, cél- és eredményorientált szemlélet
  • Következetesség és követhető példamutatás a munkában
  • Energikus, karizmatikus vezetői alkat
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Ügyfélorientált, etikus értékrend
  • Csapat vezetésében szerzett jártasság előny, de nem elvárás

Lépj velünk! Küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzodat!

Budapest
Pécs
Pest
Baranya
Full time
1 year
High school
Bachelor
Master
Training, certificates

Published on 07.08.2020