Értékesítési menedzser

Feladatok:

  • új ügyfelek folyamatos megkeresése, kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Oxygen Wellness Központ szolgáltatásainak értékesítése, helységeinek bérbeadása
  • rendezvények szervezése, lebonyolításában való aktív részvétel
  • tárgyalások lebonyolítása
  • ügyfélportfóliók folyamatos figyelése
  • önálló és felelősségteljes tevékenység

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • üzleties fellépés
  • jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • eredményorientált szemlélet
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • további idegen nyelv ismerete és használata
  • meglévő ügyfélkör
  • fitness-wellness szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest – Oxygen Wellness Naphegy (1016 Budapest, Naphegy utca 67.)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 29.08.2020