Értékesítési képviselő / sales representative

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

pozícióra.

Feladatok:

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, megkeresése, megnyerése
  • Hideghívások indítása, tárgyalások, megbeszélések lebonyolítása
  • Árajánlatok kidolgozása, továbbítása az ügyfelek felé
  • A kiadott árajánlatok nyomonkövetése
  • Szerződéskötésben való részvétel;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Többéves logisztikai értékesítői gyakorlat
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Informatikai ismeretek
  • Csapatorientált gondolkodás

Amit kínálunk

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi team-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Csepel

Budapest
Full time
2 years
Secondary school

Published on 19.03.2020