Értékesítési Igazgató - FMCG

Az Ön új cége
Értékesítési Igazgató pozícióba keresünk kollégát nagykereskedelmi tevékenységet folytató partnerünk részére budapesti munkavégzéssel.

Az Ön új pozíciója
Az Értékesítési Igazgató fő feladatai:

  • folyamatos kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel, tárgyalások folytatása;
  • értékesítési stratégia, árazás és éves tervek megalkotása, kereskedelmi tevékenység megerősítése;
  • az eredmények, a piaci trendek és a versenytársak elemzése, új piaci lehetőségek feltérképzése;
  • a középvezetői csapat hatékonyságának maximalizálása, csapat motiválása és képzése;
  • teljesítmény monitorozása;
  • szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • vállalat képviselete hazai és külföldi konferenciákon, kiállításokon;
  • riportálás a Kereskedelmi Cégvezető és Ügyvezető Igazgató felé.

Mire van szüksége a sikerhez
Az Értékesítési Igazgató pozíció betöltéséhez felsőfokú végzettség, legalább 5 éves FMCG területen szerzett kereskedelmi tapasztalat mellett több éves csapat vezetésében szerzett tapasztalat szükséges.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.

Budapest
Full time

Published on 28.11.2020