Premier Risk Kft. cover

Értékesítési csoportvezető

Mire számítatsz?

  • Onboarding programunk során gyakorlati tudást kapsz a szakma legjobbjaitól.
  • Ingyenes tréningeken, képzéseken vehetsz részt, melyeket profi oktatóink, trénereink tartanak, hogy leggyorsabban Te is a legnagyobbak közé tartozz.
  • Különböző fejlesztőprogramokon való részvételi lehetőségeinkből választhatsz.
  • Olyan karrierút, melynek lépcsői pontosan meg vannak határozva, pont azért, hogy elakadásokat elkerüld
  • Jófej kollégákra, akik alig várják, hogy találkozzanak Veled a következő konferencián.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A saját csapatod vezetőjeként toborzás- kiválasztási feladatok ellátása.
  • Új kollégák beillesztése, mentorálása, tudásátadás menedzselése
  • Üzleti célok eléréséhez szükséges motiváció megteremtése, tervek készítése és megvalósítása.
  • Coach szemléletű vezetőként értékelő beszélgetések megtartása, csoport szintű értekezletek vezetése.
  • Vezetői adminisztráció és riportok készítése

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel vezetői tapasztalattal vagy vezetőként képzeled el a jövődet.
  • Legalább középfokú végzettséggel szeretnél továbbfejlődni, tanulni.
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, hallgatnak Rád és jól tudod motiválni a körülötted lévőket.
  • Érdekel a HR területe, a toborzás-kiválasztás folyamata
  • Fontos Számodra a közösség, melynek építésében szerepet vállalsz
  • Helyileg: Nyíregyháza, Mátészalka és Kisvárda vonzáskörzetében élsz

Mielőtt találkozunk, játssz velünk: https://play.benchmark.games/hu/3588

BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Küldd el fényképes pályázatod a „jelentkezem” gombra kattintva!

Nyíregyháza
Mátészalka, 4700 Magyarország
Kisvárda, 4600 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 09.02.2021