Értékesítési csoportvezető

Mire számíthatsz?

  • Onboarding programunk során gyakorlati tudást kapsz a szakma legjobbjaitól.
  • Ingyenes tréningeken, képzéseken vehetsz részt, melyeket profi oktatóink, trénereink tartanak, hogy a szakma legjobbjaihoz tartozz.
  • Sikeres vállalkozásod elindításához szakmai támogatást biztosítunk.
  • Különböző fejlesztő- és karrierprogramokon való részvételi lehetőségeinkből választhatsz.
  • Jó fej kollégákra, akik alig várják, hogy találkozzanak Veled a következő konferencián.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A saját csapatod vezetőjeként toborzás- kiválasztási feladatok ellátása.
  • Új kollégák beillesztése, mentorálása, tudásátadás menedzselése.
  • Üzleti célok eléréséhez szükséges motiváció megteremtése, tervek megvalósítása.
  • Coach szemléletű vezetőként értékelő beszélgetések (meg)tartása, csoport szintű értekezletek vezetése.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel vezetői tapasztalattal vagy vezetőként képzeled el a jövődet.
  • Legalább középfokú végzettséggel szeretnél tovább fejlődni, tanulni, képzéseken és tréningeken részt venni.
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, hallgatnak Rád és jól tudod motiválni a körülötted lévő embereket.
  • Érdekel a HR területe, a toborzás kiválasztás.
  • Fontos Számodra, hogy Nagybetűs Vezetőként tudj dolgozni és karriert építeni.
  • Fontos Számodra, hogy megkapd a fejlődéshez szükséges képzéseket, tréningeket, melyeket a Cég biztosít.

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

Budapest
Pest
Baja
Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Kiskőrös, 6200 Magyarország
Kalocsa, 6300 Magyarország
Solt, 6320 Magyarország
Szekszárd, 7100 Magyarország
Dombóvár, 7200 Magyarország
Paks
Bátaszék, 7140 Magyarország
Tamási, 7090 Magyarország
Bonyhád
Dunaújváros, 2400 Magyarország
Bács-Kiskun
Tolna
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 30.01.2021