Értékesítési asszisztens

Debreceni Márkakereskedés az Opel Magocsa Kft.

értékesítési asszisztens

pozíció betöltésére hirdet pályázatot

Feladatok:

  • Értékesítők munkájának támogatása
  • Gépjármű finanszírozások ügyintézése
  • Biztosításkötéssel kapcsolatos adminisztráció
  • Különböző legyűjtések, kimutatások készítése
  • Szállítói számlák rögzítése a könyvelő programban
  • Online pénztárgép, illetve pénzkészlet kezelése (helyettesítés)

Elvárások:

  • Minimum középfokú pénzügyi végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Excel, ügyviteli rendszerek)
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés

Előny:

  • Adminisztratív, könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ügyintézői végzettség
  • Nem dohányzó életmód
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos munkahely
  • Bejelentett munkakör

Munkaidő:

Teljes munkaidő (hétfőtől-péntekig 8:00-17:00)

Munkavégzés helye: Debrecen

Szakmai önéletrajzokat bizonyítvány másolatokkal együtt kérjük elküldeni.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 2020-03-18