Similar jobs like this one

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

Értékesítés-beszerzés vezető

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Feladatai:

  • Direkt és indirekt beszerzéshez kapcsolódó anyagok és szolgáltatások beszerzésének menedzselése
  • Beszerzési stratégia kialakítása és megvalósítása a vállalat célkitűzéseinek megfelelően
  • Árkalkulációk készítése, egyeztetése az anyavállalattal
  • Beszerzési és értékesítési folyamatok javítása, hatékonyságuk növelése
  • A csapatba tartozó kollégák szakmai irányítása, motiválása. Saját beszerzési, értékesítési feladatok ellátása
  • Riportok és beszámolók összeállítása, mutatószámok követése, döntés előkészítés a felső vezetés irányába
  • Kapcsolattartás az cégcsoport központjával és a beszállítókkal
  • Együttműködés a vállalat társosztályaival és a vállalatcsoport egyéb beszerzési szervezeteivel
  • Költségcsökkentési potenciálok meghatározása és megvalósítása
  • Az esedékes kiszállítások és beszállítások napi ellenőrzése SAP rendszerben

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki, vagy logisztikai végzettség
  • Min. 3 év vezetői tapasztalat, értékesítés-beszerzés területen
  • Aktív német és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Vezetői kompetenciák: határozott fellépés, önálló döntéshozatal, kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség, következetes, gyors, precíz és felelősségteljes
  • SAP ismeret
  • MS Office magabiztos felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

A fényképes önéletrajzokat  magyar és a kiírás szerint német és angol nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 18.01.2021