Erősáramú villanyszerelő (Változó munkaterületen)

Magyar tulajdonban lévő, erősáramú villamosipari cég villanyszerelőket keres hosszú távú együttműködésre. Vidékiek jelentkezését is várjuk, akár csapatban is, mivel céges kisbusszal minden hétvégén haza lehet járni és a telephelyen ingyenes szálláslehetőség is biztosított.

Erősáramú villanyszerelő változó munkaterületen

Főbb feladatok:

Változó munkaterületen, jellemzően Pest megye területén belül a helyszíni, technológiai szerelés elvégzése 0,4 Kv-35 Kv-ig.

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

„B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fizetés tapasztalattól függően: br. 260-360.000 Ft + teljesítményprémium
  • Egy műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig napi 8 órában
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Utazási támogatás
  • Teljesen bejelentett állás
  • Munkaruha

Kapcsolattartó neve: Bana Adrienn

Kapcsolattartó telefonszáma: +36703624901

Budapest
Full time
1 year

Published on 27.02.2020