Válsághelyzetben is növekedni képes szolgáltatópartnerünk részére keresünk munkatársat

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK - LÉTESÍTMÉNY ÜZEMELTETÉS
(16-0133)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég kezelésében lévő és bérelt szünetmentes berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása,
  • Energiamérleg készítése,
  • Tartalék áramforrások üzemeltetése,
  • Engedélyköteles rendszerek érvényességének biztosítása,
  • Szerződések, fejlesztési- és üzleti tervek készítése.

Elvárások:

  • Karbantartás, üzemeltetés területén szerzett többéves tapasztalat,
  • Terepen történő munkavégzésben szerzett tapasztalat,
  • Erősáramú villamosmérnök végzettség,
  • Angol nyelvtudás, főleg írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0133”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK - LÉTESÍTMÉNY ÜZEMELTETÉS (16-0133)

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 04.10.2020