ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát.

Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged!

Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!)

NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

Feladatok:

  • Termelő berendezések megelőző karbantartása,
  • Meghibásodások javítása,
  • Épületvillamossági karbantartás,
  • Gyártelep villamos hálózatának karbantartása,
  • Dokumentálás.

Elvárások:

  • Villanyszerelő / erősáramú berendezésszerelő / egyéb erősáramú végzettség,
  • Min. 1 év tapasztalat erősáramú gépek karbantartásában / szerelésében,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság.

Előnyök:

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Pneumatika / hidraulika ismeretek,
  • Infrastruktúra berendezéseinek ismerete,
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • MINIMUM JÖVEDELEM: NETTÓ 320 EZER FORINT, amely a következőkből tevődik össze: 100%-ban bejelentett alapbér, Cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz, bérpótlék.
  • A fentieken felül bejárástámogatás, céges mobiltelefon,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • Fizikai munka / Szakmunka: Elektromos karbantartó
  • Fizikai munka / Szakmunka: Villanyszerelő / Villamos szerelő

Egyéb információk:

  • Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet.
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Veszprém
Full time

Published on 21.11.2020