Épületvillamossági szerelésvezető

Az Ön új cége:

Épületvillamossági szerelésvezető pozíció nyitott budapesti szakági kivitelező partnerünknél. A cég 'A' kategóriás irodaházak, ipari csarnokok és középületek teljeskörű villamos kivitelezésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági szerelésvezetőre:

- Ajánlatadás és anyagrendelés ellenőrzése
- Projektek műszaki és gazdasági felügyelete az átadásig
- Elektromos építésvezetők és alvállalkozók irányítása
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Munkák ütemezése, minőségi előírások és határidők betartatása a költségvetésnek megfelelően

Mire van szüksége a sikerhez:

- Villamos szakirányú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat (5+ év)
- Tervolvasási készség
- Nagyszabású referencia projektek
- Önálló, kreatív problémamegoldás
- Határozott fellépés, empatikus személyiség

Mire számíthat partnerünktől:

- Kiemelkedő, 100%-ig bejelentett juttatási csomag (versenyképes alapbér, cafeteria, céges autó magánhasználatra, bónusz, telefon és laptop a munkavégzéshez)
- Nagyméretű projektekben való részvétel
- Komoly előrelépési lehetőség, akár vezetővé is válhat

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 21.07.2021