Similar jobs like this one

ÉPÜLETÜZEMELTETŐ MÉRNÖK (15-9881)
pozícióba.

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

ÉPÜLETÜZEMELTETŐ MÉRNÖK
(15-9881)

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartó technikusok munkájának irányítása,
  • Az üzemépület működtetése,
  • Energetikai és tűzvédelmi rendszerek üzemeltetése, törvények és jogszabályok betartása, betartatása,
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Épületüzemeltetés, épületkarbantartás terén szerzett többéves tapasztalat,
  • Gyártó környezetben szerzett jártasság,
  • Erős, aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9881”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Komárom-Esztergom
Veszprém
Fejér
Vas
Győr-Moson-Sopron
Full time, Apprenticeships
2 years

Published on 04.02.2021