Épületüzemeltetési mérnök

Az Ön új cége:

Épületüzemeltetési mérnököt keresünk multinacionális gyártó partnerünkhöz Egerbe.

Az Ön új pozíciója:

  • Épületüzemeltetési feladatok napi operatív irányítása
  • Külsős üzemeltető partner koordinálása
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel/társosztályokkal
  • Területéhez kapcsolódó karbantartási feladatok menedzselése, költségfigyelése, költségtervezése
  • Költségcsökkentési javaslatok készítése, végrehajtása
  • Együttműködés az energetikus kollégával és a társosztályokkal, beszállító partnerekkel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (épületgépész végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + cafeteria (bruttó 200.000 HUF / év)
  • multinacionális környezet
  • stabil háttér
  • előrelépési és fejlődési lehetőség

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Eger
Full time

Published on 21.07.2021