Elektromos karbantartó

A Master Good Kft. felvételt hirdet

munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (villanyszerelő, elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási technikus, elektronikai műszerész, erősáramú szerelő);
  • Analóg, digitális áramkörök, alkatrészek ismerete;
  • Műszaki dokumentáció, mechanikai és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség;
  • Általános műszaki és pneumatikai ismeretek;
  • Gyártásban szerzett min 1-3 éves karbantartói tapasztalat;
  • B-kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Siemens, Omron vezérlők, villamos hajtások és villamos gépek általános ismerete;
  • PLC programozói ismeretek;
  • Automata gyártósorok javításában, felügyeletében szerzett tapasztalat;
  • Épületgépészeti ismeretek.

Feladatok:

  • A termelő gépek és berendezések elektromos hibáinak elhárítása;
  • A tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és a nem tervezett gépállások, feltárt hibák javítása;
  • Útmutatás szerinti karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása;
  • A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése;
  • Együttműködés a gépek, berendezések áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél.

Munkavégzés helye:

  • Petneháza.

Amit ajánlunk:

  • Vonzó jövedelmet;
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget;
  • Folyamatos szakmai fejlődést;
  • Utazási költségtérítést;
  • 3 műszakos munkarendet.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával.

Érdeklődni a 0645/501-120-as vagy a 0630/167-7587-es telefonszámon lehet.

Petneháza, 4542 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 12.08.2020