Similar jobs like this one

Nemzetközi FMCG részére keresünk munkatársat

ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ

(16-0584)

pozícióba.

Feladatok:

  • A managment által elfogadott projektek (konyhatechnológia, vízellátás, csatornázás, légtechnika, klímatechnika, gázellátás, épületvillamosság) műszaki megfogalmazása, költségterv kidolgozása,
  • Új gépek, berendezések, műszaki megoldások kiválasztása,
  • Helyszíni technikai és beszerelési munka szakmai felügyelete,
  • Tervdokumentációk és berendezések műszaki dokumentációi, tréning anyagok, nyilvántartások folyamatos vezetése,
  • Karbantartási feladatok, képzések tervezése, irányítása és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Épületgépészeti kivitelezés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges autó,
  • Home office lehetőség,
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag és bónusz,
  • Nemzetközi biztos és stabil háttér veszélyhelyzet esetén is.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0584”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ (16-0584)

Budapest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Tolna
Baranya
Fejér
Veszprém
Vas
Zala
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Nógrád megye
Jász-Nagykun-Szolnok
Békés
Somogy
Csongrád
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 10.06.2021