Villanyszerelő / Épületgépészeti szerelő

A Kabinet FM Kft. felvételt hirdet

VILLANYSZERELŐ / ÉPÜLETGÉPÉSZETI SZERELŐ

munkakörbe,
kivitelezési munkákra, debreceni telephellyel.

Elvárások:

  • szakirányú szakmai végzettség
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • tűzvédelmi szakvizsga, emelőgépkezelői jogosítvány
  • Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz elküldésével.

Cégünkről:
A Kabinet FM Kft. 20 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye: Debrecen és vonzáskörzete

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 29.08.2020