Épületgépész / villamos karbantartó

Kabinet FM Kft.

Cégünkről: A Kabinet FM Kft. 20 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • telephely üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési-, valamint karbantartási feladatok elvégzése
  • a hibák/hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú szakmai végzettség (villamos, vagy gépész)
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga, emelőgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

Juttatások:

  • alapbér
  • mozgóbér
  • műszakpótlék
  • bejárás támogatás

Egyéb:

  • kulturált munkahelyi környezet
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye:

  • 3526 Miskolc Ipari Park

Fényképes szakmai önéletrajz elküldésével és bérigény megjelölésével lehetséges. Kérjük, a tárgy rovatban tüntesse fel a pozíció nevét.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 30.07.2020