Épületgépész tervező

Az Ön új cége

Épületgépész tervezőt keresünk nemzetközileg elismer, teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó,  partnerünkhöz Budapestre. A cég élelmiszer-, gyógyszer- és olajipari létesítmények kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész tervező a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Hűtés, fűtés és légtechnika rendszerek tervezése
  • Projekt dokumentációk elkészítése
  • A költségvetés összeállításának támogatása
  • Egyeztetéseken való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Gépészmérnök (környezetmérnök/épületgépész végzettség)
  • Több mint 5 év tapasztalat HVAC rendszerek tervezésében (ipari épületeken szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • AutoCAD software magabiztos használata (Revit előny)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerüntől?

  • hosszútávú stabil munkalehetőség
  • mutinacionális munkakörnyezet
  • nagy volumenű projektek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 20.02.2021