Műszaki Előkészítő

Feladatok:

  • Épületgépészeti projektek árajánlatainak, árbecsléseinek készítése
  • Tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése, tervek felülvizsgálata
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükrök készítése
  • Költségvetések készítése
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Alvállalkozói szerződések, megrendelések előkészítése, jóváhagyatása
  • Átadási dokumentációk összeállítása

Elvárások:

  • Szakirányú, épületgépész (minimum Technikusi) végzettség, kimagasló anyag és technológia ismeret
  • A tapasztalat fontos, minimum 1 éves műszaki előkészítői munkakörben eltöltött idő
  • MS Office programok, AutoCAD, TERC szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Kiviteli tervek olvasása, értelmezése
  • Precizitás, jó kommunikációs képesség, monotonitástűrés
  • B kategóriás jogosítvány

 Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nagy volumenű és összetett projektekben való részvétel
  • Szakmai ismeretek bővítése
  • Versenyképes fizetés, mobiltelefon, laptop

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 11.06.2020