Épületgépész Projektvezető

Feladatok:

  • Komplex épületgépészeti rendszerek kivitelezésének irányítása
  • Projektek koordinálása, a beosztott műszaki előkészítők, szerelésvezetők, szerelők munkájának irányítása, feladatok delegálása
  • Gépész alvállalkozók munkájának ellenőrzése, keret megállapodások, alvállalkozói szerződések megkötése, szerződési feltételek egyeztetése, teljesítés igazolások kiállítása
  • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével, szakági tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, ártárgyalások, műszaki egyeztetések lefolytatása
  • Műszaki észrevételek, szakmai javaslatok kidolgozása, a gépészeti tervek ellenőrzése
  • A projekttel kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, számítógépes rendszer kezelése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma, vagy technikusi szakképesítés
  • Magas szintű gépészeti és műszaki felkészültség, jó műszaki érzék (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése, műszaki megoldások irányítása)
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat ebben a munkakörben
  • Felelősségtudat, önálló, igényes munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Szakirányú számítógépes tervező programok alapfokú ismerete
  • Épületgépészeti rendszerek szerelésének irányításában szerzett tapasztalat, nem feltétel, de előny
  • Tulajdonosi szemlélettel tudjon nézni feladatára, figyeljen a veszteségek, károk elkerülésére is
  • Irányítói/vezetői affinitás
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Egy olyan munkakörnyezetet ahol az ország legnagyobb projektjein dolgozhatsz, munkáddal értéket teremthetsz
  • Kiváló munkakörülményeket, igényes cégközpontot, korszerű munkaeszközöket
  • Versenyképes fizetést, céges autót, mobiltelefont, laptopot
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatot
  • Stabil vállalati háttért, hosszú távú, megbízható munkalehetőséget

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 11.06.2020