Épületgépész projektvezető

Az Ön új cége:

Épületgépész projektvezető pozíció nyitott piacvezető, fővállalkozó és generálkivitelező tevékenységet folytató partnerünknél. A cég nagyméretű ipari csarnokok, több száz lakásos luxus lakóparkok és 'A' kategóriás irodaházak generálkivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész projektvezetőre:

  • épületgépészeti projektek vezetése a műszaki átadásig
  • műszaki előkészítők, tervezők, építésvezetők koordinálása
  • tender folyamatok felügyelete, árajánlatok ellenőrzése
  • kapcsolattartás a megrendelővel
  • projektek pénzügyi felügyelete, a minőségi előírások és a határidők betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • felsőfokú gépészmérnök végzettség (épületgépész)
  • nagyprojektek irányításában szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság

Mire számíthat partnerünktől?

  • kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes alapbér, cafeteria, céges autó magánhasználatra, 2 havi garantált bónusz, premizálás alapján további 2 havi bónusz)
  • kihívást jelentő, nagyvolumenű projektek
  • szakmai képzések támogatása

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 08.12.2022