Épületgépész műszaki előkészítő

Az Ön új cége

Épületgépész előkészítőt keresünk nagy volumenű, változatos projektek épületgépészeti kivitelezésével foglalkozó, Budapesti partnerünkhöz.

Az Ön új pozíciója

Az Épületgépész előkészítő a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • szakági tervek ellenőrzése
  • költségvetési kiírások elkészítése, költségbecslés, árajánlatok elkészítése
  • tenderfolyamatok lebonyolítása
  • kapcsolattartás az érintettekkel (alvállalkozók, beszállítók)

Mire van szüksége a sikerhez?

  • épületgépész mérnök vagy technikus végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + prémium + telefon + laptop)
  • változatos, kihívást jelentő munkák
  • támogató, összetartó csapat
  • közösségi programok (sportnap, közös főzés, biciklizés)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 19.05.2022