Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi szolgáltatópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

(16-0197)

pozícióba.

Feladatok:

  • 2D és 3D tervezés az előtervezéstől a szerelési tervek elkészítéséig,
  • Gépészeti rendszerek önálló dimenzionálása,
  • Rendszerelemek kiválasztása és dimenzionálása,
  • Felmérés készítése az építkezés helyszínén,
  • Az anyaglehívások ütemterv szerinti ütemezése és kidolgozása,
  • Alvállalkozók vezetése, anyaggazdálkodás az építési területen.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség,
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges autó,
  • Nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0197”-es referenciaszám feltüntetésével a hf23@humanfield.hu e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK (16-0197)

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.10.2020