Épületgépész ajánlatadó

Az Ön új cége

Épületgépész ajánlatadót keresünk nagyvolumenű magasépítési projektek kivitelezésével foglalkozó szakági partnerünkhöz Budapestre. A cég 'A' kategóriás irodaházak, középületek, ipari csarnokok és luxus társasházak komplett HVAC kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója

Az Épületgépész ajánlatadó a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épületgépészeti kivitelezés árajánlatainak, árkalkulációnak összeállítása
  • Költségvetések és költségvetési kiírások elkészítése
  • Tervdokumentációk feldolgozása
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükör készítése
  • Kapcsolattartás az érintettekkel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Legalább középfokú, épületgépész végzettség
  • 1-3 éves releváns tapasztalat (ajánlatkészítés, előkészítés)
  • Excel, költségvetés készítő programok felhasználói szintű ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + 2 havi garantált bónusz
  • kihívást jelentő, változatos projektek
  • lehetőség otthoni munkavégzésre
  • stabil háttér

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 02.03.2021