Épület és gépkarbantartási csoportvezető

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Nagykállói gyártóüzemünk bővítése kapcsán keresünk kollégát

Épület és gépkarbantartási csoportvezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Irányítja, felügyeli a karbantartók napi munkáját
  • Elvégzi az időszakos felülvizsgálatokat, hatósági ellenőrzéseket
  • Meghibásodásokat megelőző karbantartások
  • Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrier lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Önállóságot igénylő feladatok

Ha szeretnél csatlakozni egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalathoz ahol szakmailag fejlődhetsz, kérlek, jelentkezz valamelyik elérhetőségeink egyikén!

4320 Nagykálló Nagybalkányi út 126.

Tel:06/42 887-363

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 08.04.2021