Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

OBI Hungary Retail Kft.

Csatlakozzon hozzánk

Áruházvezető

pozícióba.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • Felelősségteljes pozíció
  • Továbbképzési programok
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes, kiszámítható bérezés
  • Dolgozói vásárlói kedvezmény

Feladatai lesznek:

  • személyes felelősségvállalás az áruház vezetéséért
  • az áruházi személyzet irányítása és motiválása
  • a központilag meghatározott elképzelések pontos kivitelezése
  • riportok elemzése és értékelése

Önt keressük, ha:

  • több éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezik kiskereskedelem területén
  • vérbeli kereskedő, aki professzionálisan működteti kapcsolatait a vásárlókkal, beszállítókkal és a kollégákkal
  • jól ismeri a helyi piacot, és szívesen néz szembe a felmerülő akadályokkal
  • képes a komoly felelősségvállalásra
  • a kereskedelmi koncepciót alkalmazva meggyőződéssel és elkötelezetten képes dolgozni az áruház pozitív képének fenntartásáért és kiemelkedő teljesítményéért
  • lelkesedésével képes lendületben tartani a munkatársakat, és őket a kereskedelmi célok elérésének szolgálatába állítani

Munkavégzés helye: Országosan pályázható!

Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
3 - 5 years of experience
High school

Published on 31.07.2020