Építész tervező mérnök

Az Ön új cége

Építész tervező mérnököt keresünk nemzetközileg elismert, ingatlanfejlesztő partnerünkhöz Budapestre. A cég 'A' kategóriás irodaházak, bevásárló központok, logisztikai központok és luxus társasházak fejlesztésével foglalkozik

Az Ön új pozíciója

Az Építész tervező mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • logisztikai létesítmények tervezésében való részvétel
  • szabályozási tervek, előírások értelmezése
  • tervezési folyamatok koordinálása
  • engedélyezési folyamat nyomonkövetése

Mire van szüksége a sikerhez

  • építészmérnök végzettség
  • teljeskörű tervezési jogosutság
  • 3-5 év logisztikai létesítmények vagy kereskedelmi és irodaépületek tervezésében szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • engedélyezési folyamatokban való jártasság

Mire számíthat partnerünktől?

  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • szakmai továbbképzések
  • nagy volumenű projektek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 27.02.2021