Építész/Statikai tervező

munkatársat keresünk fiatalos, dinamikus csapatunkba. Majdnem 25 éve működő cégünk irodával rendelkezik Balatonfűzfőn, Győrben és Budapesten. Nyitott, jó hangulatú környezetünkbe keresünk újabb értékes kollégákat hosszútávra.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • ipari létesítmények statikai terveinek elkészítése
  • építészeti tervek készítése ipari létesítményekhez
  • tervezési projektek irányítása

Elvárások:

  • Építészmérnöki, Statikus felsőfokú végzettség
  • CAD ismeret
  • kreatív, motivált hozzáállás
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • tervezői jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos munkavégzés
  • modern, kellemes, támogató munkakörnyezet
  • projektektől függően otthoni munkavégzés lehetőségét
  • tervezhető bérezési rendszert
  • útiköltség vagy szállás támogatás megegyezés szerint
  • tervező mérnöki jogosultság megszerzésének támogatása

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő, Győr vagy Budapest

Balatonfűzfő
Veszprém
Győr
Győr-Moson-Sopron
Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 19.07.2021