Építész

Ingatlanfejlesztő vállalkozás, debreceni irodájába

ÉPÍTÉSZ MUNKATÁRSAT

keres.

Feladatok:

  • számítógépes modellezés, rajzolás,
  • engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációk készítése,
  • tervdokumentálással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás,
  • mennyiségszámítások készítése, projektelőkészítés,
  • fentiekkel összefüggő, a vezető tervező által hatáskörébe utalt egyéb feladatok ellátása

 Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • gyorsaság, precizitás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • ArchiCAD magabiztos kezelése és ismerete,

Előny:

  • látványtervező programok felhasználói szintű ismerete
  • BIM tapasztalat
  • néhány év építészirodai vagy tervezői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • változatos feladatok,
  • kellemes, nyugodt munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Nagyerdő

Munkakezdés:

  • azonnal

Jelentkezni szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzzal lehet.

Építész

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 03.08.2020