Építésvezető, művezető

Ez a cég 1991 óta jelentős szereplője a magyar mélyépítőipari piacnak.

Legfőbb működési területük Tolna megye.

Fő tevékenységük elsősorban a közműépítés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mélyépítési kivitelezések folyamatosságának biztosítása teljes munkaidőben az építési területen.
  • Kivitelezésben dolgozó fizikai állomány tevékenységének helyszíni irányítása és ellenőrzése.
  • Brigádok allokálása, munkájuk összehangolása.
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése.
  • Építési napló vezetése.
  • Kapcsolattartás a megrendelővel.
  • Biztonsági előírások betartása, betartatása.
  • Beszámolás a vezetőségnek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat kivitelezésben.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Tervrajz-olvasási készség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség.
  • Terhelhetőség, megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mély- és közműépítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelem.
  • Stabil vállalati háttér (30 éve a piacon).
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre.
  • Munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon).
  • Fejlődési lehetőség.

Ha a hirdetésünk felkeltette a figyelmét és szívesen dolgozna egy piacvezető cégnél, akkor küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email-címre:

További információkért vegye fel a kapcsolatot Szabó Izabellával a megadott elérhetőségek egyikén:

Várjuk jelentkezését!

Paks
Full time

Published on 10.05.2021