Építésvezető

  • építésvezetői feladatok ellátása
  • az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartatása
  • alvállalkozói munkák ellenőrzése, jóváhagyása, napi tevékenységek összehangolása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése
  • alvállalkozói versenyeztetésekben való részvétel
  • projektjelentések készítése
  • építési napló naprakész vezetése
  • költségvetések, ajánlatok, ütemtervek készítése, felülvizsgálata
  • munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • műszaki és kiviteli ütemterv készítése, aktualizálása, betartása;
  • ajánlatkérések, a beérkezett ajánlatok értékelése
  • szállítólevelek ellenőrzése, igazolása
  • kivitelezési munkák szakmai támogatása
  • készletek tárolása, mozgatása, kiadása, nyilvántartása; készletgazdálkodás optimalizálása
  • beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok teljes körű ellátása

Elvárások / Requirements

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 3-5 év kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • valós "terep" -tapasztalat
  • precizitás,rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte előnyt jelent

Amit nyújtunk / Benefits

  • versenyképes bérezés
  • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan futó kivitelezési munkák
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása

Zalaegerszeg
Full time

Published on 28.07.2021