Építésvezető

munkatársat keresünk generál kivitelezési projektjeinkre.

  • Munkavégzés jellege/részletes leírása, feladat leírása:
    • a kivitelezés helyszínének szemrevételezése és felmérése;
    • kivitelezési folyamat ellenőrzése, irányítása;
    • folyamatos helyszíni jelenlét a munkaterületen
    • költségvetési terv készítése, illetve ellenőrzése;
    • műszaki és pénzügyi ütemterv készítése, aktualizálása;
    • a munkák elvégzéséhez szükséges emberi erőforrások biztosítása;
    • alvállalkozók felkutatása és megversenyeztetése
    • építőanyag rendelése és kivitelezés folyamán történő felhasználás mérése
    • tervezővel, vállalkozóval, alvállalkozókkal történő egyeztetés;
    • a kivitelezése során az építészmérnökök és építőmérnökök tervezési elképzeléseinek képviselete, az előírások, szabályok betartása;
    • adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése;
    • munka-, tűz- és balesetvédelmi előírások betartása, betartatása;
    • heti jelentés készítése a vezetőség számára
  • Munkaidő/Irányadó munkarend, munkaidő-beosztás:
    • 7-17
  • Van-e hétvégi munkavégzés:
    • Esetileg
  • Munkavégzés helye:
    • Változó (projekttől függően)
  • Szerződés időtartama:
    • Határozatlan
  • Próbaidő hossza:
    • 2 hónap
  • Felmondási idő hossza:
    • 1 hónap
  • Várható kezdés:
    • azonnal
  • Juttatási csomag (bruttó/nettó bér, munkaidő keret, béren kívüli juttatás):
    • nettó 400.000,-  550.000,- Ft
    • Telefon
    • Gépjármű
    • Laptop
  • Van-e béren kívüli juttatás, ha igen, kérem részletezd:
    • Korlátlan telefon használat
    • Üzemanyag fogyasztás lakhely és munka végzési hely között

  • Az elvégzendő munkára vonatkozó alkalmassági feltételek:
    • gépjárművezetői engedély
    • számítógépes ismeretek
    • terv olvasás
    • jó kommunikációs képesség
    • probléma megoldó képesség
  • Elvégzendő munkához szükséges min. végzettség:
    • Építész vagy építőipari végzettség
  • A munkakör betöltéséhez szükséges minimum szakmai tapasztalat:
    • 3 év
    • legalább két önállóan befejezett és átadott építési projekt
  • Kell -e valamilyen számítógépes programot ismerjen ( speciális, építőiparral kapcsolatos)
    • ProjectX
    • TERC

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Veszprém
Vas
Zala
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor
Primary school

Published on 23.02.2021