Épületgépész projektvezető

Munkakör részletezése, feladatok

  • A Társaság műszaki és pénzügyi képviselete a Társaság által végzett projekteken,
  • Saját kollegáink és alvállalkozóink szakmai vezetése,
  • Határidők, ütemtervek szigorú betartása,
  • Részvétel tervezői, megrendelői kooperációkon,
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, alvállalkozói naplók ellenőrzése
  • Napi kapcsolattartás cégvezetéssel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi, vagy főiskolai diploma
  • Hasonló területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat, referencia személy megjelölésével
  • FMV, ME kamarai jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes, felelősségtudattal rendelkező szakember

Előny

  • Autocad vagy archicad felhasználói szintű ismerete
  • Aktív angol vagy német szakmai nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, bónusz lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség, stabil háttér
  • Élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 18.10.2020