Művezető

Tiszaújváros Transz Kft.

Folyamatosan fejlődő, nagymúltú magyarországi középvállalkozásként keresünk új kollégát építőipari csapatunkba, Miskolcon és környékén történő munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Művezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Magas- és/vagy mélyépítésben generál illetve fővállalkozás keretében megvalósítandó építkezésen művezetői feladatok ellátása
  • Alvállalkozók munkájának helyszíni irányítása, határidők és minőség folyamatos ellenőrzése
  • Szervezési és logisztikai feladatok ellátása az építkezésen
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség az építésvezető felé
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
  • Az építésvezető munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves magas- és/vagy mélyépítői kivitelezői tapasztalat
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiszámíthatóságot
  • Fiatalos, lendületes és jó hangulatú csapathoz tartozást
  • Versenyképes jövedelmet
  • Motiváló szakmai feladatokat
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Művezető

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 17.06.2020