Építésvezető

Full-Time in Budapest, HU

Felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkező építésvezetőt keresünk multinacionális partnerünk számára Budapest és környéki munkavégzésre. Megbízónk az ipari ingatlanfejlesztési piac egyik meghatározó szereplője, aki a bővülő csapatába, az egyik most induló lakóépület kezelésére keres tapasztalt építésvezetőt.

A vállalat a jelentkező építésvezetőnek kiemelkedő fizetést, nagyfokú önállóságot, fiatalos, összetartó csapatot és támogató vezetést kínál.

Az építésvezető legfontosabb feladatai:

  • Részvétel a beszállítók és alvállalkozók kiválasztásában és a szerződések megkötésében
  • Ütemterv összeállítása és rendszeres felülvizsgálata
  • Munkák megszervezése és a kivitelezés irányítása
  • Teljesítés igazolások összegyűjtése és jóváhagyása
  • Építési napló vezetése

Legfontosabb elvárások az építésvezető felé:

  • Magasépítő technikusi, vagy felsőfokú végzettség
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • 5+ év tapasztalat
  • Önálló, önszervező, magabiztos és céltudatos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szeret önállóan dolgozni, saját maga szervezi a munkáját, nem vár mások utasítására és nem is szereti, ha folyamatosan utasítgatják, továbbá megvannak a szükséges kompetenciái egy logisztikai projekt vezetéséhez, akkor jelentkezzen!

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience
Secondary technical school

Published on 27.02.2020