Építésvezető

Az Ön új cége:

Nagy volumenű ipari parkok fejlesztésével foglalkozó partnerünk a Közép-Európai régió egyik meghatározó építőipari szereplője. Jelenleg öt országban folynak nívós projektjeik. Magyarországon országszerte rendelkeznek kiemelkedő referenciákkal. Jelenleg Budapesten és környékén futó projektekre keresnek építésvezető munkatársat.

Az Ön új pozíciója:

  • Kivitelezés helyszíni felügyelete
  • Megrendelő képviselete
  • Alvállalkozói munkafolyamatok koordinálása, összehangolása
  • Műszaki átadási-átvételi folyamatokban való részvétel
  • Minőségi és műszaki követelmények ellenőrzése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú szakirányú (építőmérnök vagy építészmérnök) végzettség
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Ipari létesítményeken szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • 3-5 év építőiparban szerzett tapasztalat
  • FVM jogosultság előny

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és előlépési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 05.07.2022

Similar jobs