ÉPÍTÉSVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
  • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
  • 3-5 év tapasztalat építésvezetőként
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség, határozott, önálló, döntés hozatalra és felelősségvállalásra képes személyiség
  • Rendszerben gondolkodás, összefüggések és ok-okozati következmények hatékony és gyors átlátása
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság (munkavégzés helye országosan változó, elsősorban Győr – Moson – Sopron megye)

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Versenyképes bérezést
  • Mindent a munkavégzésedhez: céges autót, laptopot és mobiltelefont
  • Szükség esetén szállást biztosít a cég

Munkav égzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / országos

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 16.10.2021