Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Mobility Specialist

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A Bank mobiltelefon és mobil előfizetés flottájának üzemeltetése és fejlesztése
  • Incidensek kezelése, felhasználók támogatása megállapodott szolgáltatási szinteken
  • Előfizetésekhez tartozó jogosultságok kezelése
  • A szükséges szabályozási dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása
  • A banki és MNB folyamatok betartása
  • BCP és DRP folyamatok betartása
  • Külső partnerekkel kapcsolattartás
  • Riportok kimutatások készítése
  • Költségtervezés
  • Eszközgazdálkodás (mobilkészülékek, kiegészítők, előfizetések)

Követelmények:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik, nagyvállalati szegmensben mobilflotta üzemeltetés és támogatás területén
  • Vállalati folyamatok alapszintű ismerete
  • SAP keretrendszer ismerte felhasználói szinten
  • CAPEX\OPEX tervezés
  • Stratégiai és elemző képesség
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Probléma megoldó képesség
  • MS Office termékek középszintű felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Service Now ticketing rendszerben szerzett tapasztalat
  • ITIL alapok megléte
  • ARIS folyamatmodellező rendszer ismerete
  • MDM rendszer üzemeltetési tapasztalatok
  • Banki rendszerek körül szerzett üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Szakmai- és nyelvi tovább fejlődés biztosított

Munkavégzés helyszíne:

  • 1023. Budapest Lajos utca 23-31.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 18.09.2020