Energetikai mérnök - INTS/9/298

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Energetikai mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/298

Feladatok:

  • gyárüzemeltetéssel kapcsolatos energetikai feladatok ellátása,
  • fejlesztések kidolgozása,
  • dokumentációkezelés,
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • technikai projektek kezelése,
  • épület és gépészet energetikai munkálatok koordinálása, felügyelete,
  • a rábízott terület korszerű, költséghatékony üzemeltetése, folyamatos energetikai ellenőrzése,
  • nem-megfelelősségek kezelése,
  • napi kapcsolattartás a termelő területekkel,
  • energia szolgáltatói riportok elemzése,
  • jelentések, riportok, előrejelzések elkészítése,
  • fejlesztő energetikai projektek tervezése,

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (épületgépész / villamos-/gépészmérnök),
  • energia szolgáltatói rendszerek ismerete,
  • gépészeti, energetikai rendszerek ismerete.
  • kommunikációs szintű angol nyevltudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (CAD, MS Office),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitottság, megbízhatóság,
  • team munkában való aktív részvétel,
  • jó tárgyalási szervezési és kommunikációs készség,

Ajánlatunk:

  • modern munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra,
  • jó munkahelyi légkör,
  • szakmai fejlődési lehetőségek, továbbképzések,
  • versenyképes fizetés,
  • bónuszlehetőségek és béren kívüli juttatások,
  • utazástámogatás

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020